RTU svētki «Es Tu RTU» Vērmanes dārzā raisa lielu rīdzinieku un Rīgas viesu interesi

18. augusts, 2012

18. augustā, Vērmanes dārzā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti, mācībspēki un darbinieki bija sarūpējuši aizraujošu un radošu svētku programmu rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Visas dienas garumā 17 parka vietās tūkstošiem RTU svētku «Es Tu RTU» apmeklētāju radoši darbojās zinātniski tehniskās darbnīcās, piedalījās sportiskās aktivitātēs un vēroja RTU tautas mākslas kolektīvu un rokgrupu priekšnesumus.

Skatīt galeriju

es-tu-rtu_vermanes_darzs_0067.jpg«Šo 150 pastāvēšanas gadu laikā Rīgas Tehniskā universitāte ir kļuvusi par neaizvietojamu un nedalāmu Rīgas daļu, ik gadu sagatavojot vairākus tūkstošus inženieru, kuri rūpējas par to, lai rīdziniekiem būtusilti mājokļi, nepārtraukta elektrības padeve, siltais un aukstais ūdens un daudz, daudz citu modernai dzīvei nepieciešamu pakalpojumu un ierīču. Bija patiess prieks svētkos redzēt tik daudz apmeklētāju, īpaši ģimenes ar bērniem, kas ar interesi vēroja visu, ko mūsu studenti un mācībspēki bija sarūpējuši savai pilsētai un tās iedzīvotājiem,» ir gandarīts RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

Svētku «Es Tu RTU» apmeklētāji apēda 150 litrus ar slāpekli gatavotu saldējumu, ar ko cienāja RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studenti. Lielu interesi izraisīja arī RTU Būvniecības fakultātes studentu un mācībspēku izgatavotie plānu materiālu cilindri, kuru izturību varēja pārbaudīt, uzkāpjot tiem virsū. Daudzus jo daudzus skatītājus pulcēja RTU absolventa Jāņa Lāča velo triāla komandas «Greentrials» ekstrēmais velo šovs «Bike Tour».

Informācijas telts sagaidīja daudzus RTU (RPI) absolventus, kuri izmantoja iespēju piereģistrēties RTU Absolventu asociācijai, kā arī aktīvi interesējās par RTU 150. jubilejas pasākumu Arēnā Rīga, kas notiks šā gada 14. oktobrī. Pasākuma laikā RTU Absolventu asociācijai pieteicās vairāk nekā 80 absolventu.

Svētki «Es Tu RTU» notika sadarbībā ar LIVE Rīga, Fazer, enerģijas batoniņu Happy Up, Energolukss, Latvenergo, Latvijas Valsts meži, Samana, jogurta saldējuma kafejnīcu Yo Yo un enerģijas dzērienu Red Bull.

RTU Informācijas centrs

18. augusts, 2012 plkst. 19:25