RTU svētku autobuss ar muzicējošu pūtēju orķestri ieskandina 150 dienas līdz RTU 150. jubilejai

18. maijs, 2012

Piektdien, 18. maijā, ar akciju «Laid, lai pulkstenis iet! 150 dienas līdz 150. jubilejai» sāka skaitīt dienas līdz Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 150. gadu jubilejai 14. oktobrī. Akcijas laikā ar izrotātu divstāvīgu svētku autobusu RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un vadība devās cauri Rīgai uz visām fakultātēm, lai personīgi sveiktu darbiniekus, mācībspēkus un studentus. Atvērtā autobusa otrajā stāvā spēlēja RTU studentu pūtēju orķestris «SPO», radot prieka un svētku sajūtu Rīgas viesiem un iedzīvotājiem.

Skatīt galeriju

150_dienas_lidz_150-0302.jpgKatras fakultātes dekāns, struktūrvienības vadītājs un darbinieki sagaidīja rektoru un RTU vadību, lai sasveicinātos un saņemtu dāvanu – svētku torti un šampanieti. Akcijas mērķis bija radīt RTU jubilejas gaidīšanas svētkus ikvienam universitātes darbiniekam un studentam un, pateicoties rektora personīgajām vizītēm, koši noformētajam jubilejas autobusam un studentu orķestra «SPO» muzikālajam sniegumam, tas izdevās.

Pēc viesošanās fakultātēs plkst. 11 Kaļķu ielā 1 RTU rektors L. Ribickisteica uzrunu un atklāja pulksteni, kas skaita dienas līdz 150. jubilejai un Galā koncertam Arēnā Rīga 14. oktobrī. Laika atpakaļskatīšanas pulkstenis apskatāms RTU mājaslapā. Sveicienus tiešraidē tika saņemti arī no RTU Liepājas filiāles un RTU Rīgas Biznesa skolas.

Par svētku tortēm paldies sakām Rimi Latvia.

RTU Informācijas centrs

18. maijs, 2012 plkst. 13:50