RTU «tehnisko galvu» komanda veiksmīgi startējusi Nordea maratonā

24. maijs, 2010

Pēc aptuveni 35 minūšu ilgas skriešanas minimaratona distancē, svētdien, 23. maijā, notikušajā Nordea Rīgas maratonā veiksmīgi finišēja arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda, kas skrēja maratonu, līdzi nesot RTU reklāmas «tehniskās galvas».  Video.

24.05.2010.  Skatīt galeriju

RTU studentu komandā maratonu skrēja 24 dalībnieki, kas distances laikā kopīgi nesa līdzi astoņas RTU reklāmas «tehniskās galvas», kā arī Studentu parlamenta talismans – lācis.

Kā pastāstīja komandas kapteine Studentu parlamenta viceprezidente Una Vorma, skriet ar «tehniskajām galvām» studentiem nav bijis viegli, taču RTU komanda ieguvusi nedalītas līdzjutēju un maratona vadītāju simpātijas. Visvairāk ievērota tikusi Būvniecības fakultātes «galva» – ceļamkrāns, un Inženierekonomikas un vadības fakultātes «galva» – kalkulators. Bet viskarstāk, veicot distanci, bijis Studentu parlamenta «lācim». Taču kopumā komandas dalībnieki guvuši pozitīvas emocijas, tikuši pamanītu un uzskata, ka nākamajā maratonā jāatkārto līdzīgas aktivitātes.

Kā pastāstīja Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko programmu nodaļas direktors Modris Ozoliņš, maratonā veiksmīgi startējis arī RTU vieslektors no Norvēģijas Buskerudas Koledžas profesors Rolfs Kvenilds. Profesors Kvenilds Rīgas maratonu plānojis skriet jau iepriekšējā gadā, taču darba slodzes dēļ plānoto nācās atcelt. «Neskatoties uz cienījamo 70 gadu vecumu, profesors Kvenilds ne vien iesaistās tādās sportiskās aktivitātēs kā maratons, bet arī aktīvi strādā, mācot studentus gan Kongsbergā, kur atrodas Buskerudas koledža, gan RTU MBA studiju programmā «Inovācijas un uzņēmējdarbība»,» pastāstīja M. Ozoliņš.

RTU Informācijas centrs

24. maijs, 2010 plkst. 12:47