RTU Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts organizē uzņēmēju un izgudrotāju kontaktbiržu

4. jūnijs, 2009

Profesors A. Urbahs ar kolēģiem (Rostislavs Ščavinskis, Konstantins Savkovs, Vladislavs Ņesterovskis, Vladimirs Petrovs, Juris Korhs, Aleksandrs Jakovļevs, Aleksandrs Smirnovs, Dmitrijs Muhins u. c.) RTU Transportmašīnu tehnoloģiju institūta konstruktoru birojā izstrādājuši šādus strādājošus prototipus: invalīdu ratiņus ar elektrisko piedziņu; invalīdu ratiņus izmantošanai iekštelpās; elektrisku saliekamo skūteri; bezpilota lidaparātu. Izstrādātas arī šādas tehnoloģijas: jonu-plazmas pārklājumu uzputināšanas tehnoloģija; akustikas emisijas (AE) tehnoloģija šķidrumu sūces kontrolei spiediena vados, pie kuriem pieskaita rezervuārus degvielas, naftas, ūdens utt. uzglabāšanai; noguruma plaisu akustiskas emisijas monitorings. Interesentus dalībai kontaktbiržā lūdz pieteikties līdz 10. jūnijam, nosūtot e-pastu uz , norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu un pārstāvēto uzņēmumu vai organizāciju. Ieeja kontaktbiržā - bez maksas. Kontaktbiržu rīko RTU Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts sadarbībā ar «CONNECT Latvia» un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

4. jūnijs, 2009 plkst. 11:51