RTU Transporta un mašīnzinību fakultāte aicina uz Atvērto durvju dienu

20. marts, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultāte (RTU TMF) aicina vecāko klašu skolēnus uz Atvērto durvju dienu, kas notiks sestdien, 28. martā, no plkst. 10 līdz plkst. 13. Pasākuma laikā interesentiem būs iespēja uzzināt informāciju par fakultāti, tajā piedāvātajām studiju programmām, kā arī apskatīt institūtu laboratorijas.

RTU TMF Transporta institūta dzelzceļa transporta katedrā, Rīgā, Indriķa ielā 8 varēs uzzināt vairāk par studiju programmām «Dzelzceļa transports» un «Dzelzceļa elektrosistēmas». Savukārt RTU TMF Aeronautikas institūtā, Rīgā, Lomonosova ielā 1a/1 tiks sniegta informācija par programmām «Aviācijas transports» un «Transporta sistēmu inženierija». Visi interesenti plkst. 10 aicināti pulcēties attiecīgā institūta vestibilā.

Savukārt TMF galvenajā korpusā Rīgā, Ezermalas ielā 6k, 220. telpā būs iespēja iegūt informāciju par Transporta institūta Automobiļu katedras, Mehānikas institūta, Mašīnbūves tehnoloģijas institūta, Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūta un Siltumenerģētisko sistēmu katedras piedāvātajām studiju programmām:

• Automobiļu transports;
  • Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve;
  • Mašīnu un aparātu būvniecība;
  • Mehatronika;
  • Ražošanas tehnoloģija;
  • Medicīnas inženierija un fizika;
  • Nanoinženierija;
  • Siltumenerģētika un siltumtehnika.

Būs iespēja arī apskatīt laboratorijas.

Papildu informāciju var iegūt, zvanot pa tālr. 67089711 un 67089708 vai arī rakstot uz .

RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes mājaslapa: www.tmf.rtu.lv

Pasākuma norises vieta

RTU Komunikācijas nodaļa