RTU TTI viesosies akustiskās emisijas eksperts no Ziedrijas

12. februāris, 2010

Otrdien, 16. februārī, Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes Transportmašīnu tehnoloģiju institūtā (RTU TMF TTI) ar prezentāciju viesosies Mistras Group Inc Fiziskās akustikas uzņēmuma (Physical Acoustics Corp (US)) Zviedrijas biroja menedžeris Leifs Normans – ilggadējs eksperts akustiskās emisijas jautājumos.

12.02.2010.

Galvenā prezentācijas tēma ir akustiskās emisijas izmantošana mūsdienās.

• Eļļas un gāzes sektors – tvertņu korozijas pārbaude, spiediena kameru pārbaude, nepārtraukta uzraudzība, vārsta noplūdes konstatēšana utt.;
  • Civilais sektors – tērauda un betona tiltu pārbaude, suspensijas kabeļu uzraudzība;
  • Akustiskās emisijas izmantošana metāliem, betonam, tēraudam, iežiem u. c. laboratorijas apstākļos un pētījumu ietvaros;
  • Enerģijas sektors – transformatoru pārbaude daļējai izlādei utt.
  • Eksperts sniegs arī nelielu ieskatu par kompānijā ražoto produkciju un tās izmantošanu.

Tikšanās ar ekpertu notiks Lomonosova ielā 1, V korpusā, 218. auditorijā, plkst. 9.30. Laipni aicināti visi interesenti.

12. februāris, 2010 plkst. 12:30