RTU un Dienvidkorejas zinātnieki sadarbosies robotikas jomā

14. jūlijs, 2016

Rīgas Tehniskās universitāte (RTU) un Hanjangas Univesitāte (Hanyang University) Dienvidkorejā sadarbosies robotikas un autotransporta nozarē, abu universitāšu pētniekiem apmainoties ar informāciju par jaunākajiem pētījumiem minētajās jomās. Sadarbības aspektus RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis vizītes laikā Dienvidkorejā pārrunāja ar Hanjangas Univesitātes prezidentu Young Moo Lee. kurš ir viens no labākajiem Dienvidkorejas zinātniekiem materiālzinātņu un ķīmijas jomā.

Rektora vizīte vainagojusies ar iespēju nodrošināt arī studentu apmaiņas braucienus gan Dienvidkorejā, gan Latvijā. Hanjangas Universitāte ir augstu novērtēta starptautiskajos reitingos, pēc QS World University Rankings datiem Āzijas labāko universitāšu vidū ierindojoties 30. vietā. Šai universitātei ir ļoti plašs fakultāšu spektrs un tajā ir iespējams studēt gan inženierzinātnes, dabaszinātnes un mākslu, gan arī medicīnu un sociālās zinātnes.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

14. jūlijs, 2016 plkst. 16:01