RTU un Rīgas brīvosta noslēdz savstarpējās sadarbības līgumu

22. janvāris, 2013

Otrdien, 22. janvārī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs parakstīja savstarpējās sadarbības līgumu zinātnes un profesionālās attīstības jomās.

Līgums paredz, ka puses apņemas sadarboties inženiertehnisko un menedžmenta speciālistu teorētiskā un praktiskā sagatavošanā, kā arī veiks pētniecisko darbību, inovatīvas studiju un darba vides pilnveidošanu, zināšanu un tehnoloģiju pārnesi darba vidē, sekmējot abu pušu attīstību un izaugsmi.

Rīgas brīvosta apņemas nodrošināt RTU praktikantiem prakses vietas atbilstoši studiju programmu studiju plāniem un sadarboties universitātes akadēmisko un profesionālo studiju programmu izstrādē un pilnveidošanā. Tāpat sadarbība tiks veicināta pētniecisko darbu izstrādē, laboratoriju aprīkojuma izmantošanā un jaunu laboratoriju izveidē.

Plānots, ka Rīgas brīvostas pārstāvji piedalīsies RTU studiju procesā vieslektoru statusā. Tāpat tiks īstenota sadarbība savstarpējā zinātniski tehniskās informācijas apmaiņā, konferenču un semināru rīkošanā. Divpusējā sadarbība veicinās kvalitatīvu un specializētu zinātnisko darbu izstrādi, ļaujot sagatavot studentus darbam uzņēmumam interesējošajās jomās.

RTU Informācijas centrs

22. janvāris, 2013 plkst. 17:15