RTU uzsāk sadarbību ar universitāti Kolumbijā

22. maijs, 2014

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir parakstījusi līgumu ar vienu no labākajām privātajām universitātēm Kolumbijā Universidad de Santander (UDES). Līgums paredz studentu un mācībspēku apmaiņu, kā arī sadarbību zinātnē un pētniecībā.

Par spīti tam, ka UDES ir dibināta 1985. gadā, tā savas pastāvēšanas 29 gados ir kļuvuši par vienu no prestižākajām un modernākajām universitātēm reģionā, piedāvājot 87 akadēmiskās studiju programmas 8 fakultātēs: Ekonomikas fakultātē, Eksakto zinātņu, fizikas un dabas zinātņu fakultātē, Inženierzinātņu fakultātē, Veselības zinātņu fakultātē, Lauksaimniecības fakultātē, Sociālo zinātņu fakultātē, Komunikācijas zinātņu un dizaina fakultātē un Tiesību zinātņu fakultātē. UDES ir filiāles 5 pilsētās.

udes_biblioteka_2.jpgUDES Inženierzinātņu fakultātē tiek piedāvātas studiju programmas būvniecībā, elektronikā, sistēmu inženierijā, vides inženierijā, rūpnieciskajā inženierijā un programmatūras inženierijā.

Papildus informācija par universitāti atrodama UDES mājas lapā: www.udes.edu.co

RTU Komunikācijas nodaļa

22. maijs, 2014 plkst. 13:04