RTU viesojas Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas prezidents

12. novembris, 2014

Otrdien, 11. novembrī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) viesojās Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas prezidents (EESK) Anrī Maloss (Henri Malosse), lai novērtētu universitātes paveikto saistībā ar vienotā RTU teritoriālā kompleksa būvniecību Ķīpsalā un tiktos ar universitātes amatpersonām un studentiem.

Anrī Malosam tika izrādītas RTU Dizaina centra un Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) telpas, kā arī atjaunotās RTU Dienesta viesnīcas ēka. Tikšanās laikā A. Maloss ar RTU amatpersonām pārrunāja aktualitātes Latvijas augstākajā izglītībā, tās izaicinājumiem un attīstības virzieniem.

Augstais viesis tikās ar RTU EEF dekānu Oskaru Krievu, lai pārrunātu ar enerģētikas nozari saistītus jautājumus, kā arī tikās ar RTU EEF Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta studentiem.

RTU Komunikācijas nodaļa

12. novembris, 2014 plkst. 0:00