RTU viesojas kolēģi no Karaliskā Tehnoloģiskā institūta Stokholmā

18. maijs, 2011

18. maijā RTU viesojās Karaliskā Tehnoloģiskā institūta (Stokholma) delegācija. 30 Elektrotehnikas skolas administrācijas pārstāvji tikās ar RTU vadību, dalījās pieredzē un pārrunāja iespējamos nākotnes sadarbības modeļus.

Rektors Leonīds Ribickis iepazīstināja viesus ar RTU vēsturi, struktūru, piedāvātajām studiju iespējām, zinātniskās pētniecības darbu un sadarbību ar uzņēmējiem. Zinātņu prorektors Bruno Grasmanis sarunā uzsvēra pozitīvo RTU un KTH sadarbību BALTECH programmā. Par esošo situāciju un nākotnes plāniem starptautiskās sadarbības jautājumos, studentu apmaiņas programmām un ārzemju studentu piesaisti RTU zviedru kolēģiem stāstīja Ārzemju studentu departamenta vadītājs Igors Tipāns.

Sarunās ar KTH pārstāvjiem piedalījās arī mācību prorektors Uldis Sukovskis, kanclers Ingars Eriņš, IEVF Starptautisko programmu nodaļas vadītājs Modris Ozoliņš, Ārzemju studentu departamenta ārējo sakaru koordinatore Nataļja Muračova, Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta projektu koordinatore Evita Serjogina un Studentu parlamenta prezidents Juris Iljins.

Šobrīd RTU ir noslēgts līgums ar KTH saistībā ar «Erasmus» programmu par studentu apmaiņu ar divām fakultātēm. Ņemot vērā mūsu studentu interesi par apmaiņas studijām Zviedrijā, šo līgumu iecerēts paplašināt. Tāpat iespējams ieinteresēt zviedru studentus piedalīties RTU organizētajās vasaras skolās un apgūt atsevišķus angļu valodā piedāvātos moduļveida kursus.

RTU SSAD

18. maijs, 2011 plkst. 15:24