RTU viesojas kolēģis no Ziemeļīrijas

21. marts, 2011

21. un 22. martā Rīgā ar Latvijas Republikas Goda konsula Ziemeļīrijā Dr. Žerāra Ohāra (Gerard O'Hare) atbalstu uzturas Ziemeļīrijas Ekonomiskās attīstības aģentūras «Invest NI» delegācija. Tajā piedalās Olsteras Universitātes (University of Ulster) Mākslas, dizaina un pilsētvides fakultātes Arhitektūras skolas vadītājs profesors Stīvens Spīrs (Steven Spier), kurš šajās dienās ir arī Rīgas Tehniskās universitātes viesis.

Olsteras Universitāte ir Lielbritānijā un starptautiskajā vidē atzītainovācijas un reģionālo attīstību veicinoša augstskola, kuras darbība sekmējusi investīciju piesaisti Ziemeļīrijas ekonomiskajā, sociālajā un kultūras sfērā. Profesors Spīrs vizītes laikā tikās ar RTU rektoru akadēmiķi Leonīdu Ribicki, mācību prorektoru profesoru Uldi Sukovski, Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta vadītājas vietnieci Jolantu Jurēvicu, kā arī iepazinās ar Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāti.

21. marts, 2011 plkst. 14:48