RTU zinātnieki aicināti pieteikt izstrādnes LNT sižetu filmēšanai

6. jūnijs, 2011

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) kopprojekts, kura gaitā LNT demonstrē RTU zinātnieku veiksmes stāstus, tiks turpināts rudenī. RTU zinātnieki līdz 31. augustam aicināti pieteikt izstrādnes sižetu filmēšanai.

Ir noslēdzies pirmais RTU un LNT kopprojekta posms, kura gaitā LNT raidījumā «Tautas balss» pus gada garumā nodemonstrēja 29 RTU zinātnieku veiksmes stāstus. Plānots, ka RTU un LNT kopprojekts tiks turpināts rudenī. Sižetu filmēšana tiks atsākta augustā.

Lai izveidotu aizraujošus un informatīvus sižetus, RTU zinātnieki tiek aicināti iesaistīties sižetu tapšanā, piesakot savas izstrādnes, inovatīvos produktus un tehnoloģijas.

Lai pieteiktu inovatīvo izstrādni TV sižeta filmēšanai:

Jau ziņots, ka RTU – LNT kopprojekts tika sākts pagājušā gada rudenī. Tā mērķis ir veicināt zinātnes veiksmes stāstu iekļaušanu mediju dienaskārtībā un tādējādi sekmēt Latvijas zinātnieku un vietējo uzņēmēju sadarbību, kā arī piedāvāt sabiedrībai neparastus sižetus par zinātnieku atklājumiem.

Pirmā posma sižetus iespējams aplūkot RTU mājaslapā un RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra mājaslapā.

Papildu informāciju iespējams iegūt, sazinoties ar RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra vadītāju Lailu Eliņu pa tālr. 67089137 vai rakstot uz e-pasta adresi: .

RTU Informācijas centrs

6. jūnijs, 2011 plkst. 12:29