Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija izbraukuma sēdē dodas uz RTU

12. aprīlis, 2011

Otrdien, 12. aprīlī, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūtā (IEVF SESMI) notika Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas izbraukuma sēde, kurā tika apspriesta SESMI darbības stratēģija un attīstība, no tām izrietošie uzdevumi un rezultāti; ar to saistītās problēmas un iespējamie risinājumi.

Īpaša uzmanība tika veltīta jautājumiem, kas saistīti ar RTU darbu muitas un nodokļu speciālistu, kā arī valsts drošības iestāžu darbiniekusagatavošanai, pastāstīja institūta direktors profesors Aivars Vilnis Krastiņš (attēlā).

Komisijas izbraukuma sēdē piedalījās ne vien deputāti, bet arī Valsts ieņēmumu dienesta vadība, Muitas vadība, Finanšu ministrijas, Izglītībasun zinātnes ministrijas pārstāvji, RTU rektors Leonīds Ribickis, mācībuprorektors Uldis Sukovskis un zinātņu prorektors Bruno Grasmanis, Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāns Remigijs Počs un Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta direktors Aivars Krastiņš.

RTU Informācijas centrs

12. aprīlis, 2011 plkst. 18:19