Sanāk RTU Padomnieku konvents

23. maijs, 2011

Trešdien, 25. maijā, RTU centrālajā ēkā notika RTU Padomnieku konventa sēde, kuras laikā RTU vadība tikās par RTU padomniekiem, lai lemtu par turpmāko padomnieku iesaistīšanu RTU stratēģisko lēmumu pieņemšanas procesā, kā arī prezentēja RTU attīstības plānus.

Sēdes dalībniekus uzrunāja rektors L. Ribickis, tika prezenēts RTU Ķīpsalas infrastruktūras attīstības projekts, kā arī RTU 2010. gada finanšu pārskats un  2011. gada finanšu darbības plāns. Konventa locekļi ziņoja par iespējām aktīvāk darboties RTUPadomnieku konventā: lai veicinātu RTU attīstību, RTU vadība ar RTU Padomnieku konventu turpmāk iecerējusi veidot ciešāku sadarbību.

RTU Padomnieku konventa sēdi pirmoreiz sasauca jaunievēlētais RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

RTU Padomnieku konventa galvenais mērķis ir veicināt RTU attīstību, nosakot tās darbības stratēģiskos virzienus atbilstoši valsts tautsaimniecības vajadzībām. Padomnieku konvents konsultē RTU Senātu un rektoru RTU attīstības stratēģijas jautājumos un atbalsta augstskolas materiālo un finansiālo resursu veidošanu.

RTU Padomnieku konventa sēdes darba kārtība RTU Padomnieku konventa sēdes darba kārtība 74.49 Kb

RTU Informācijas centrs

23. maijs, 2011 plkst. 14:15