Seminārs «Jumtu un balkonu renovācija daudzdzīvokļu mājās. Vācijas un Latvijas pieredze»

24. maijs, 2011

27. maijā plkst. 10 RTU telpās, Meža ielā 1/7, 223. auditorijā, notiks seminārs «Jumtu un balkonu renovācija daudzdzīvokļu mājās. Vācijas un Latvijas pieredze», kura mērķis ir iepazīstināt Latvijas būvniecības nozares speciālistus ar Vācijas un Latvijas pieredzi balkonu un jumtu renovāciju daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās.

Semināra laikā lekcijas lasīs Berlīnes Tehniskās universitātes profesors Franks Fogts (Frank Vogt), kā arī Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociācijas un Būvmateriālu ražotāju asociācijas speciālisti.

Pasākuma mērķauditorija ir visas mājokļu renovācijas procesā iesaistītās puses – projektētāji, arhitekti, būvnieki, būvuzraugi, energoauditori u. c.

Dalība pasākumā bezmaksas.

Dalībai pasākumā lūdzam pieteikties līdz š. g. 25. maijam Ekonomikas ministrijā (v.lv, 67013240, 26578158).

Informatīvo semināru saistībā ar projektu «Mājas draugs» organizē Ekonomikas ministrija, Rīgas Tehniskā universitāte un Vācijas organizācija «Austrumeiropas mājokļu iniciatīva» (IWO e. V.).

24. maijs, 2011 plkst. 13:57