Seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju

18. februāris, 2011

24. februārī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) telpās, Kaļķu ielā 1, 301. auditorijā) notika informatīvs bezmaksas seminārs «Daudzdzīvokļu mājas renovācija kā komplekss pasākums». Semināra mērķis ir informēt Latvijas būvniecības nozares speciālistus par aktualitātēm būvniecības normatīvajos aktos un tehnoloģijām mājokļu renovācijā.

Vairāk nekā gadu Latvijā notiek projektu īstenošana saistībā ar ERAF aktivitāti «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi», kāarī aktīvi tiek siltinātas sabiedriskās ēkas, izmantojot klimata pārmaiņu finanšu instrumentus. Lai renovācijas procesā iesaistītās pusesinformētu par aktualitātēm normatīvajos aktos un jaunākajām tehnoloģijām mājokļu renovācijas jomā, Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk» organizē informatīvu semināru «Daudzdzīvokļu mājas renovācija kā komplekss pasākums».

Pasākuma laikā lektori stāstīs gan par ēkas energoefektivitātes novērtējumu un būvmateriālu kvalitātes standartiem, gan par ventilācijasun siltumapgādes sistēmu renovāciju. Seminārā informēs arī par būvdarbutāmēšanu, energoefektivitātes projektu realizācijā biežāk pieļautajām kļūdām un apdrošināšanu. Valsts Darba inspekcijas pārstāve Sandra Zariņaziņos par konstatēto situāciju darba drošībā  būvniecības nozarē.  Seminārā piedalīsies arī Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktore Ilze Oša.

Pasākuma mērķauditorija ir mājokļu renovācijas procesā iesaistītās puses – projektētāji, arhitekti, būvnieki, būvuzraugi, energoauditori u.c.

Dalībai pasākumā lūdzam pieteikties Ekonomikas ministrijā (v.lv, 67013240).

Semināra darba kārtība Semināra darba kārtība 314.48 Kb

Vairāk informācijas.