Seminārs par māju renovācijas procesa vadību

14. marts, 2011

16. martā plkst. 18 saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk» Rīgas Tehniskās universitātes telpās, Kaļķu ielā 1, 317.a auditorijā, notiks informatīvs seminārs «Daudzdzīvokļu mājas renovācijas procesa vadība».

Semināra «Daudzdzīvokļu mājas renovācijas procesa vadība» programma Semināra «Daudzdzīvokļu mājas renovācijas procesa vadība» programma

Pasākumā piedalīsies Signe Kajaka (Kurzemes reģionālā enerģētikas un attīstības aģentūra), Anita Bērziņa (DzB «AB60»), Biruta Ģine (AS «Latvenergo» Energoefektivitātes centrs).

Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par daudzdzīvokļu mājas renovācijas procesa vadību – no idejas līdz ERAF finansējuma saņemšanai,kā arī par mājokļa siltināšanas ieguvumiem. Seminārā tiks stāstīts arī par veidiem, kā vēl ietaupīt enerģiju.

Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā – e-pasts: v.lv vai 67013240.

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte saistībā ar informatīvās kampaņu «Dzīvo siltāk». Šis būs jau septītais tematiskā cikla «Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja. Apsaimniekošana un renovācija» seminārs.  Pasākumu mērķis  ir izglītot māju pārvaldniekus par mājokļu renovācijas niansēm un iespējām piesaistīt ERAF līdzfinansējumu.

Plānots, ka semināri notiks līdz 2010./2011. mācību gada beigām katramēneša trešajā trešdienā. Katrs seminārs tiks veltīts konkrētai tēmai –sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē līdz aktualitātēm mājokļu renovācijā.

14. marts, 2011 plkst. 0:00