Seminārs RTU jaunajiem zinātniekiem un doktorantiem

16. jūnijs, 2009

7. ietvarprogrammas Nacionālais kontaktpunkts aicina visus RTU jaunos zinātniekus un doktorantus, kuri asociē savas pētniecības aktivitātes ar Eiropas Savienības (ES) sadarbības programmām, piektdien, 19. jūnijā, piedalīties seminārā «ES zinātniskās programmas – kādi soļi sperami mērķtiecīgai dalībai EK finansētos pētniecības projektos».

16.06.2009.

Seminārs notiks 19. jūnijā no plkst.14 līdz 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības fakultātes Materiālu un konstrukciju institūtā, Āzenes ielā 16/20, 355. telpā.

Semināra programmā:

• Pārskats par EK finansētam pētniecības programmām: 7. ietvarprogramma (7-IP), COST, EUREKA un citas. – Kaspars Kalniņš.
  • Marie Curie starptautiskās mobilitātes programma. – Ligita Liepiņa.
  • «Labā prakse» sekmībai 7-IP «Cooperation – Sadarbība». Kā melno kaķi atrast melnajā istabā!? – Kaspars Kalniņš.
  • 7-IP tematikas «Enerģija, nanotehnoloģijas un materiālzinātne». – Ints Zītars.
  • 7-IP tematikas «Transports, komoss un drošība». – Kaspars Kalniņš.

Neformāla diskusija un viedokļu/pieredzes apmaiņa, un domu tanka darbināšana. – Visi semināra dalībnieki.
Interesentiem: Materiālu un konstrukciju institūta Testēšanas laboratorijas vizīte ar testu demonstrācijām.

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi