Sešās dokumentu pieņemšanas dienās RTU apstiprināti 12340 pieteikumi

16. jūlijs, 2012

Sešās dokumentu pieņemšanas (laikā no 10. jūlija līdz šodienai) dienās Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) apstiprināti jau 12340 pieteikumi. Atgādinām, ka dokumentu pieņemšana un pieteikšanās studijām RTU notiks līdz otrdienai, 17. jūlijam. Arī elektroniski pieteikties studijām iespējams līdz 17. jūlijam plkst. 16 Latvijas valsts portālā www.latvija.lv.

Pēc statistikas datiem secināms, ka šobrīd vispopulārākā ir bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Datorsistēmas», ko piedāvā apgūt RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF). Uz šo programmu apstiprināti 614 pieteikumi. Otra populārākā pēc apstiprināto pieteikumu skaita (578 pieteikumi) ir bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Informācijas tehnoloģija», ko realizē RTU DITF. Vēl statistikas augšgalā atrodas RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) piedāvātā bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Muitas un nodokļu administrēšana» ar 575 apstiprinātiem pieteikumiem, kā arī RTU Būvniecības fakultātes (BF) realizētā bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Būvniecība»  ar 420 apstiprinātiem pieteikumiem un RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) realizētā bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Telekomunikācijas» ar 383 apstiprinātiem pieteikumiem.

Inženierzinātņu studiju programmās šobrīd visvairāk pieteikumu ir Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē (DITF) – 2312, savukārt Transporta un mašīnzinību fakultātē (TMF) – 1879 pieteikumi. Uz BF piedāvātajām studiju programmām apstiprināti 1147 pieteikumi, uz Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) īstenotajām studiju programmām – 824 pieteikumi, uz ETF īstenotajām kopā apstiprināts 791 pieteikums, uz Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) realizētajām programmām apstiprināti 795 pieteikumi.Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) saņemti 3582 pieteikumi, uzarhitektūras akadēmiskajām pilna laika studiju programmām, ko piedāvā apgūt Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte (APF), kopā apstiprināts 181 pieteikums.

Savukārt RTU filiāļu vidū līdere vēl aizvien ir Daugavpils filiāle, kur līdz šim brīdim kopā apstiprināti 462 pieteikumi. Liepājas filiāles Ekonomikas un inženierzinātņu nodaļā  apstiprināti 247 pieteikumi, bet Ventspils filiālē – 74 pieteikumi.

RTU Informācijas centrs

16. jūlijs, 2012 plkst. 10:51