Skaties RTU eksperimentus raidījumā «Gudrs. Vēl gudrāks»!

29. janvāris, 2016

Latvijas televīzijas (LTV) spēlē «Gudrs. Vēl gudrāks» klāt lielais fināls 9. klases skolēniem! Arī tajā tāpat kā devītklasnieku atlases spēlēs eksperimentu demonstrēs un jautājumu uzdos Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) ķīmijas skolotājs Pāvels Pestovs. Raidījums LTV ēterā būs piektdienas, 29. janvāra, vakarā plkst. 19.05.

P. Pestovs eksperimentus 9. klases gudriniekiem demonstrē janvāra raidījumos, savukārt RTU studenti — līdz pat maijam, kad TV spēle noslēgsies ar piektklasnieku piedalīšanos.

Raidījumā «Gudrs. Vēl gudrāks» piedalās Latvijas vispārizglītojošo skolu 5.-12. klases skolēni. Arī šogad spēli vada Valters Frīdenbergs un Kaspars Ozoliņš. Spēlē var piedalīties ne tikai klātienē, bet spēlēt arī aplikācijas spēli mobilajās ierīcēs. Raidījuma ierakstus iespējams noskatīties arī internetā.

RTU Komunikācijas nodaļa

29. janvāris, 2016 plkst. 16:07