Šovakar RTU cīņa par SEB Studentu basketbola līgas čempiona titulu

6. aprīlis, 2011
.
.
.

Šovakar plkst. 20 Rīgas 49. vidusskolā (K. Valdemāra ielā 65) notiks izšķirošā SEB Studentu basketbola līgas spēle par čempiona titulu. Tajā sacentīsies RTU pret fināla favorītiem Biznesa augstskolas «Turība» (BAT) basketbolistiem, kuri šajā sezonā vēl nav piedzīvojuši nevienu zaudējumu. Ikviens līdzjutējs aicināts atbalstīt mūsējos!

Fināla sastāvs noskaidrojās vakar pusfināla spēlē, kurā RTU uzvarēja LSPA komandu ar 76:70 (17:14; 18:23; 25:16; 16:10). Rezultatīvākie spēlētāji RTU komandas sastāvā bija Artūrs Kramiņš (BF) ar 22 punktiem un sešām izprovocētām piezīmēm un Kristaps Dārgais (BF) ar 15 punktiem un 12 atlecošām bumbām, informē RTU sporta kluba direktore Sanita Vīlistere.

Pirms spēles SBL vadība Artūram Kramiņam pasniedza «Aerodium» 12. kārtas labākā spēlētāja balvu. Jāatzīst, ka Artūrs, uznākot uz maiņu, pierādīja, ka ne velti viņš tiek uzskatīts, kā viens no labākajiem RTU sastāvā, jo pusfināla spēli nospēlēja teicami, stāsta S. Vīlistere.

«Pēc pirmajām 10 nospēlētajām minūtēm komandas «taustīja» viena otru un ceturtdaļa noslēdzās ar + 3 RTU labā. Otro ceturtdaļu, daudz agresīvāk nospēlējot uzbrukumā, LSPA uzvarēja ar 5 punktu pārsvaru un, ejot atpūtā, tablo rādīja 35:37 LSPA labā. Otrajās desmit minūtēs spēle bija kā signāls RTU komandai, ka ar steigu ir jāsakārto aizsardzība. Pēc puslaika pārtraukuma RTU studenti sāka agresīvāk segt un piespieda biežāk kļūdīties pretiniekus. Tas deva vēlamo rezultātu, jo otrajā puslaikā LSPA ielaida 26 punktus. Lieliska pašatdeve aizsardzībā vainagojās panākumiem un, uzvarot otro puslaiku ar rezultātu 41:26, RTU komanda garantēja sev vietu finālā, kurā būs jāmērojas spēkiem ar BAT,» informē S. Vīlistere.

Šovakar plkst. 18 par trešo vietu sacentīsies LSPA pret RSU, bet plkst. 20 – lielais fināls!