Starptautiskā vasaras skola Fuldā

8. februāris, 2010

No 17. jūlija līdz 14. augustam Vācijas pilsētā Fuldā notiks starptautiskā vasaras skola, kurā piedalīties aicināti visu specialitāšu un studiju līmeņu studenti.

08.02.2010.

Programmā:

• Semināri par kultūru un sabiedrību; veselību/mūzikas terapiju; mārketingu.Vācu valodas apmācība (piedāvāti kursi gan iesācējiem, gan dalībniekiem ar priekšzināšanām, iespēja apgūt vispārējo vācu valodu un biznesa vācu valodas kursu, kā arī kārtot DSH eksāmenu).
  • Radošās darbnīcas: deja, koris, pavārmāksla, vācu kultūra.
  • Ekskursijas uz Berlīni, Minheni, Heidelbergu, uzņēmumu apmeklējumi, daudzveidīga kultūras programma un sporta aktivitātes.

Par dalību vasaras universitātē studentiem tiek piešķirti kredītpunkti (ECTS).

Darbs notiks angļu un vācu valodā.

Vasaras skolas dalībnieki tiks izmitināti Fuldas Lietišķo zinātņu augstskolas studentu kopmītnēs vai viesģimenēs.

Dalības maksa vasaras skolā ir 1900 eiro. Piesakoties līdz 31. martam jāmaksā tikai 1700 eiro. Maksā iekļauti visi ar programmu saistītie izdevumi, tai skaitā arī ekskursijas un kultūras programma, dzīvošana kopmītnēs, apdrošināšana, velosipēdu noma un mobilais telefons uz vasaras skolas laiku.

Ir pieejams ierobežots skaits stipendiju dalības maksas segšanai.

Sīkāka informācija un pieteikšanās:
e-pasts:

8. februāris, 2010 plkst. 12:58