Studenti aicināti piedalīties mobilo lietotņu izstrādes sacensībās IEEEmadC

3. marts, 2017

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti pieteikties starptautiskām mobilo lietotņu izstrādes sacensībām IEEEmadC (Institute of Electrical and Electronics Engineers Mobile Applications Development Contest). Tajā studenti var piedalīties individuāli vai komandās līdz trim dalībniekiem. Interesentiem līdz 15. aprīlim jāpiereģistrē dalība, kā arī jāiesniedz mobilo lietotņu idejas.

Lai piedalītos konkursā, studentam ir jābūt IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers – Elektronikas un Elektrotehnikas inženieru institūts) biedram. Vienu augstskolu konkursā var pārstāvēt vairākas komandas, viens students var būt ne vairāk kā divu dažādu komandu dalībnieks. Konkursā var piedalīties bakalauranti, maģistranti un doktoranti ar aktīvu IEEE studenta biedra statusu.

Reģistrēšanās sacensībām un mobilo lietotņu ideju iesniegšana notiek līdz 15. aprīlim. Dažu dienu laikā pēc ideju iesniegšanas notiek tās izvērtēšana un, ja tā tiek pieņemta, dalībnieki sāk darbu pie mobilās lietotnes izstrādes. Līdz 1. jūnijam notiek mobilās lietotnes izstrāde un rezultātu iesniegšana, bet līdz 1. jūlijam tiek paziņoti uzvarētāji. Sacensību uzvarētāji saņems vērtīgas balvas.

Latvijas IEEE Computer Society nodaļa ir gatava finansiāli palīdzēt iegūt IEEE studenta biedra statusu, kā arī atbalstīt visos nepieciešamajos un atļautajos veidos sacensību norises laikā. Sazināties par atbalstu var, rakstot nodaļas vadītāja vietniekam Gundaram Alksnim uz e-pastu

Papildu informācija par sacensībām un pieteikšanās.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. marts, 2017 plkst. 10:24