Studentu basketbola līgas finālā RTU piekāpjas «Turībai»

7. aprīlis, 2011
.
.
.

Vakar noslēdzās SEB Studentu basketbola līgas «Final 6» turnīrs, kurā triumfēja biznesa augstskolas «Turība» (BAT) studenti, finālā pārspējot RTU ar 72:55. Spēlē par 3.vietu LSPA ar 98:52 sagrāva RSU.

Kā stāsta RTU komandas treneris Kristaps Kozlovskis, «pirmās piecas minūtes veiksmīgāk iesāka RTU studenti, izvirzoties vadībā ar piecu punktu pārsvaru. Tomēr pēc pirmajām spēlētāju maiņām ceturtdaļas beigās BAT studenti bija vadībā ar četru punktu pārsvaru.  Otrā ceturtdaļā dominēja BAT basketbolisti, ļaujot savā grozā iemest tikai septiņus punktus. Dodoties lielajā pārtraukumā, rezultāts jau bija 36:23 BAT labā.
Spēles otro puslaiku RTU iesāka ar ciešu aizsardzību un pēc piecām nospēlētām minūtēm otrajā puslaikā rezultāta starpību samazināja līdz septiņiem punktiem, tomēr tuvāk pietuvoties rezultātam BAT neļāva. Otrajā puslaikā visi centieni pietuvoties pretiniekiem tika no BAT puses apslāpēti un BAT veiksmīgi noturēja pirmajā puslaikā iekrāto pārsvaru līdz pat spēles beigām».

Labākie spēlētāji RTU komandā bija Arnis Servuts (IEVF) ar 13 gūtiem punktiem, Jānis Dilevka (IEVF) ar 10 gūtiem punktiem un 7 atlecošām bumbām, kā arī Miks Ķenavs (TMF) ar 10 gūtiem punktiem un 7 atlecošām bumbām.