Studentus un potenciālos menedžerus aicina piedalīties komercializācijas atbalsta programmā

12. maijs, 2011

Biedrība «Connect Latvia» studentus un potenciālos menedžerus aicina piedalīties komercializācijas atbalsta programmā «Komandas veidošanas forums», kas norisināsies otrdien, 17. maijā, no plkst. 14 Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta Konferenču zālē, Rīgā, Ķengaraga ielā 8, 2. stāvā. Pieteikšanās – līdz 16. maijam. Papildinformācija.

Komandas veidošanas forums tiks veidots kā tikšanās vieta izgudrojumuprojektu autoriem ar menedžeriem. Forumā 11 izgudrojumu projektu autoriprezentēs savus projektus menedžeru un studentu auditorijai. Foruma mērķis ir palīdzēt satikties izgudrojumu un inovatīvu projektu autoriem ar menedžeriem, lai izveidotu biznesa komandu un attīstītu komercializācijas darbu, veidojot jaunus, labi pelnošus un inovatīvus uzņēmumus Latvijā.

Forumā aicināti piedalīties·menedžeri – uzņēmēji ar praktisku pieredzi biznesa vadībā vai inovatīvu projektu attīstīšanā; studenti, kas ir motivēti pierādīt sevi praktiskajā biznesā, var palīdzēt attīstītbiznesu un ir gatavi strādāt komandā komercializācijas sekmēšanai.

Papildu informācijai: tālr.: 67089178, e-pasts: , www.connectlatvia.lv.

RTU Informācijas centrs

12. maijs, 2011 plkst. 12:00