Studijas Bāzeles universitātes Eiropas institūtā

12. februāris, 2010

Bāzeles universitātes Eiropas institūts aicina apgūt maģistra studiju programmu «Master of Advanced Studies (MAS) in European Integration».

12.02.2010.

Studiju programmā iekļauti kursi tiesību zinātnē, politikā, ekonomikā un Eiropas integrācijas jautājumos. Līdzās akadēmiskajām studijām paredzētas arī praktiskas nodarbības un tikšanās ar ekonomikas un politikas pārstāvjiem dažādās Eiropas Savienības institūcijās Strasburgā, Briselē un Luksemburgā.

Studijas ilgst vienu gadu. Programmu beidzot, tiek iegūts starptautiski atzīts maģistra grāds.

Pieteikties studijām var interesenti, kas ieguvuši augstāko izglītību tiesību zinātnē, ekonomikā vai politikā, kā arī šajās nozarēs strādājošie, sociālo zinātņu vai dabas zinātņu speciālisti.

Studijas notiek vācu un angļu valodā.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 30. aprīlim.

Sīkāka informācija par studiju programmu European Integration atrodama internetā vai, zvanot pa tālr. +41 61 317 97 67; e-pasts:

12. februāris, 2010 plkst. 16:19