Studiju vietu RTU ieguvis 2451 reflektants

24. jūlijs, 2013

Pēc iestāšanās konkursa otrās kārtas studiju vietu Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ir ieguvis 2451 reflektants.

Šogad nākamo studentu vidū par vispopulārāko, vērtējot pēc pirmās prioritātes, tika izvēlēta bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Datorsistēmas» (187 pieteikumi), otra populārākā – bakalaura akadēmiskāpilna laika studiju programma «Informācijas tehnoloģija» (184 pieteikumi). Abas studiju programmas apgūt piedāvā Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF).

Vēl statistikas augšgalā atrodas Būvniecības fakultātes (BF) realizētā bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programma «Būvniecība» ar 188 apstiprinātiem pieteikumiem. Tradicionāli liels pieteikumu skaits ir Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes(APF) realizētajā bakalaura akadēmiskā pilna laika studiju programmā «Arhitektūra» – 129.

«Šogad jauno studētgribētāju uzņemšana notika, kā prognozēts, pārkāpumi netika konstatēti un neviena sūdzība netika saņemta,» atzīst RTU Uzņemšanas komisijas atbildīgais sekretārs Ivars Odītis.

Uzņemšanas statistika.

RTU Informācijas centrs