Svinīgajā sēdē RTU bijušais rektors akadēmiķis I. Knēts saņem Cicerona balvu

17. oktobris, 2012

Sestdien, 13. oktobrī, Rīgas Latviešu biedrības namā notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 150 gadu jubilejai veltītā Svinīgā sēde. Tajā piedalījās un klātesošos uzrunāja LR Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, vēstnieki, RTU Goda biedri un citas prominentas personas.

Skatīt galeriju

cicerona_balva-2012_1978.jpgLatvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) senāta priekšsēdētājs Jānis Stradiņš savas uzrunas laikā paziņoja,ka šogad Cicerona balvu nacionālās izglītības kategorijā saņems RTU bijušais ilggadējais rektors Ivars Knēts.

«Ar šo nomināciju vēlamies vēstīt, ka Latvija ir un būs prāta iespēju zelta raktuves. Izglītības pamatīgums kā Latvijas galvenā bagātība bija galvenais šī gada laureātu izvirzīšanas vadmotīvs,» uzsver J. Stradiņš.

Cicerona balvu jau četrpadsmito gadu pasniedz LZA sadarbībā ar Latvijas Universitāti, sabiedriskajām organizācijām dažādu jomu publiskās darbības praktiķiem.

RTU Informācijas centrs

17. oktobris, 2012 plkst. 16:26