Tālākizglītības nodaļa aicina pieteikties «AutoCAD» kursam

1. februāris, 2018
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tālākizglītības nodaļa aicina pieteikties projektēšanas datorprogrammas «AutoCAD» kursam iesācējiem. Tālākizglītības kursa mērķis iemācīt strādāt «AutoCAD» programmas vidē, optimizēt savu darbu, kā arī kvalificēti un atbilstoši standartu prasībām noformēt konstruktoru dokumentāciju.

Kursu sākums paredzēts aprīļa beigās vai maija sākumā –pēc tam, kad būs pieteikušies desmit dalībnieki.

Kursa apjoms ir septiņas nodarbības jeb 28 akadēmiskās stundas. Maksa par kursa apguvi – 199.71 eiro. Pēc tālākizglītības kursa noklausīšanās un pārbaudes nokārtošanas kursa dalībnieki saņems kursu apguvi apliecinošu dokumentu – RTU apliecību par tālākizglītību. Nodarbības vadīs asociētā profesore Dr.sc.ing. Natālija Mozga.

Nepieciešamās priekšzināšanas – pamatprasmes darbam ar datoru. Ar datoru un programmatūru – «AutoCad» 13. versiju – nodrošinās RTU.

Lai pieteiktos kursa apguvei, nepieciešams aizpildīt anketu un nosūtīt to uz e-pastu

Papildu informācija par kursa tēmām.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

1. februāris, 2018 plkst. 10:20