Tālis Juhna ievēlēts par Latvijas Zinātnes padomes priekšsēdētāja vietnieku

13. septembris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna Latvijas Zinātnes padomes (LZP) sēdē tika ievēlēts LZP priekšsēdētāja vietnieka amatā.

LZP ir Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārraudzībā esoša koleģiāla zinātnieku institūcija. Tās galvenie uzdevumi ir nodrošināt Latvijas un ārzemju zinātnisko projektu izvērtēšanu, kā arī piedalīties Latvijas zinātnes, tehnoloģiju un inovācijas politikas īstenošanā un koordinācijā.

Padomē strādā pārstāvji no Latvijas Zinātņu akadēmijas, Valsts zinātnisko institūtu apvienības, Rektoru padomes, Latvijas Zinātnes padomes ekspertu komisijām, Latvijas Zinātnieku savienības, Latvijas Jauno zinātnieku apvienības, Izglītības un zinātnes ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Veselības ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Zemkopības ministrijas, Kultūras ministrijas, Latvijas Darba devēju konfederācijas, kā arī viens Ministru prezidenta izvirzīts pārstāvis.

RTU Zinātnes koordinācijas un informācijas nodaļa

13. septembris, 2016 plkst. 14:03