Tekstila un inovācijas stends izstādē Intertextil Balticum 2010

12. februāris, 2010

No 9. līdz 11. aprīlim izstādes Intertextil Balticum 2010 laikā Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC) un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN – Latvija) organizē stendu «Tekstils un inovācija», lai veicinātu izpratni par inovācijas nozīmi tekstila nozarē un informētu par inovatīvām tekstila tehnoloģijām Latvijā un ārvalstīs. Papildus stendam notiks arī plaša konference «Inovācija tekstila nozarē Latvijā un pasaulē».

12.02.2010.

Stends «Tekstils un inovācija»

Stendā «Tekstils un inovācija» būs apskatāmas ne vien dažādu augstskolu izstrādnes inovatīvā tekstila jomā, bet piedalīsies arī EEN – Latvija pārstāvji, kas apmeklētājus iepazīstinās ar iespēju izmantot EENtīkla instrumentus inovatīvu tehnoloģiju piesaistei tekstila nozarē.Latvijas Mākslas akadēmijas tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta dizaināpārstāvji demonstrēs apmeklētājiem attīstošo bērnu apģērbu unrotaļlietas, kā arī skaidros dizaina un inovācijas saikni un nozīmitekstila nozarē. Rīgas Tehniskās universitātes Tekstilmateriālutehnoloģiju un dizaina institūta audzēkņi demonstrēs savu spilgtākosdarbus un dalīsies zināšanās par pielietojamiem zinātniskajiempētījumiem tekstila nozarē. Uz interesentu jautājumiem tekstila nozarēatbildēs arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvji.

Konference «Inovācija tekstila nozarē Latvijā un pasaulē»

Konference «Inovācija tekstila nozarē Latvijā un pasaulē» notiks 9. aprīlī no plkst. 13 līdz 16.30.

Galvenās tēmas:

• Tekstila nozares pārskats: tendences Latvijā un pasaulē.
  • Pielietojamie zinātniskie pētījumi tekstila nozarē.
  • EEN-Latvija projekta piedāvātās tekstila tehnoloģiju importa un eksporta iespējas.
  • Latvijas uzņēmumu iespējas EK pētniecības un tehnoloģiju attīstības 7. Ietvarprogrammā.
  • Preču zīmju un dizainparaugu aizsardzības nozīme tekstila nozarē.
  • LIAA atbalsts tekstila uzņēmumiem Latvijā.
  • Hipotēku bankas administrētās atbalsta programmas uzņēmējiem.

Iegādājoties biļeti (Ls 3) uz izstādi Intertextil Balticum 2010, dalība konferencē ir bezmaksas. Ar to pašu biļeti varēs apmeklēt arī jauno izstādi Fiesta Expo 2010, kas notiek otrā hallē.

Papildu informācija.

12. februāris, 2010 plkst. 11:31