Transporta un mašīnzinību fakultāte atzīmē 145. jubileju

29. oktobris, 2009

Ceturtdien, 29. oktobrī, Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultāte (RTU TMF) atzīmēja 145. jubileju, tai par godu plkst. 14.30 Ezermalas ielā 6k, 522. auditorijā notika fakultātes svinīgā sēde. Fakultātes 145. jubilejai veltītās svinīgās sēdes laikā uzrunu teica fakultātes dekāns profesors Ēriks Geriņš, savukārt uz fakultātes vēsturi atskatījās docents Helmuts Guļevskis. Notika  TMF veterānu sveikšana, skatītāju uzmanībai bija sarūpēti dažādi priekšnesumi. TMF ir bagāta ar zinātnes tradīcijām no 19. gadsimta līdz mūsdienām, 145 gadu gaitā fakultāte sagatavojusi augstas raudzes profesionāļus un valsts sabiedriskos darbiniekus. Fakultātē studē aktīvi un atraktīvi studenti, kuru devīze ir «Daba nemīl tukšumu – mehi to aizpilda».

29.10.2009.  Skatīt galeriju

29. oktobris, 2009 plkst. 10:18