Trīs RTU zinātnieki pretendē uz LZA goda nosaukumu

23. novembris, 2016
RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāns profesors Remigijs Počs kandidē uz LZA akadēmiķa titulu

Trīs Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieki šoruden pretendē uz Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) goda nosaukumu iegūšanu.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) dekāns profesors Remigijs Počs kandidē uz LZA akadēmiķa titulu, savukārt uz LZA korespondētājlocekļu tituliem kandidē RTU Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centra direktore, vadošā pētniece Dagnija Loča un RTU Tehniskās fizikas institūta asociētā profesore, Ventspils Augstskolas Viedo tehnoloģiju centra vadošā pētniece Gita Rēvalde.

Ceturtdien, 24  novembrī, LZA tiek sasaukta rudens pilnsapulce, kuras darba kārtībā ir ne tikai jaunu LZA locekļu ievēlēšana, bet arī LZA Lielās medaļas pasniegšana akadēmiķiem Tālavam Jundzim un Romanam Lācim.

Kopumā uz LZA akadēmiķa titulu pretendē septiņi zinātnieki, uz LZA korespondētājlocekļu tituliem – astoņi zinātnieki, bet uz LZA ārzemju locekļu titulu kandidē četri zinātnieki.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

23. novembris, 2016 plkst. 16:28