Turpinās pieteikšanās studijām RTU

11. jūlijs, 2013

No 1. jūlija sākas elektroniskā pieteikšanās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pamatstudiju programmās 2013./2014. studiju gadam Latvijas valsts portālā www.latvija.lv.

Bet pieteikties pamatstudijām klātienē vai apstiprināt elektronisko pieteikumu, uzrādot dokumentus, būs iespējams no 8. līdz 15. jūlijam pieņemšanas punktos.

Nepilna laika (vakara un neklātienes) pamatstudiju programmām dokumentu iesniegšanas laiks ir paredzēts no 29. jūlija līdz 3. augustam no plkst. 10–17.

Augstākā līmeņa studijām par valsts budžeta finansējumu dokumentu iesniegšanas laiks ilgs no 1. līdz 9. jūlijam. Augstākā līmeņa studijām par maksu iespējams pieteikties no 1. jūlija līdz 16. augustam.

Doktora studiju programmās pieteikšanās ilgs no 8. līdz 12. jūlijam.

Papildu informācija par uzņemšanu.

Studiju programmas, kurās RTU uzņem 2013./2014. studiju gadā.

Reģistrēšanās konkursam uz valsts budžeta finansētām studiju vietām pamatstudijās ir paredzēta no 19. līdz 23. jūlijam, bet informācija par konkursa rezultātiem reflektantiem būs pieejama 24. jūlijā.

Svarīgi atcerēties, ka divās RTU pamatstudiju programmās jākārto iestājpārbaudījumi: 16. jūlijā programmā «Arhitektūra» un 17. jūlijā programmā «Materiālu tehnoloģija un dizains».

Jau ziņots, ka šovasar RTU ir kardināli palielināts valsts finansēto studiju vietu skaits - būs pieejamas 3500 jaunas budžeta vietas! Tas ir lielākais budžeta vietu skaits starp Latvijas augstākās izglītības iestādēm.

RTU Informācijas centrs

11. jūlijs, 2013 plkst. 14:00