Turpinās RTU akadēmiskā personāla angļu valodas zināšanu pilnveidošana

20. marts, 2020

Turpinās RTU akadēmiskā personāla angļu valodas zināšanu pilnveidošana

Īstenojot vienu no definētajām Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) prioritātēm – internacionalizāciju, RTU akadēmiskais personāls turpina papildināt profesionālās angļu valodas zināšanas dažādu sagatavotības līmeņu kursos.

RTU akadēmiskais personāls turpina papildināt profesionālās angļu valodas zināšanas dažādu sagatavotības līmeņu kursos. 2019. gada decembrī sertifikātus par augsto Advanced zināšanu līmeni saņēma 16 docētāju. Savukārt 39 docētāji mācības pabeidza 2020. gada martā. Angrļu valodas kursus nodrošina Rīgas Biznesa skola. Nākamās mācību grupas plānots uzsākt 2020./2021. studiju gadā. Šobrīd tiek plānots, ka šajā studiju gadā tiks nodrošinātas sešas līdz astoņas mācību grupas.

Angļu valodas kursi notiek Eiropas Sociālā fonda projekta «Rīgas Tehniskās universitātes personāla stiprināšanas stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017 ietvaros.

20. marts, 2020 plkst. 9:59