Tuvojas RTU DITF 50. gadadiena

14. aprīlis, 2011

Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (RTU DITF) šā gada 4. jūnijā atzīmēs 50 gadu jubileju. Līdz 29. aprīlim dalībniekiem, kuri pieteicās iepriekš, ir iespēja reģistrēties un iemaksāt dalības maksu.

Jubilejas svinības notiks Latviešu biedrības namā ar sirsnīgiem apsveikumiem, cienastu un dejām labas mūzikas pavadībā – uzstāsies grupa «Sweet Waterz» un trio «Lady’s Sweet», kā arī Uģis Roze ar grupu.

Reģistrēšanās un maksāšanas vieta fakultātē Meža ielā 1/4 – dekanātā (229. telpa, Sarmīte), sākot ar 29. martu otrdienās plkst. 16–18 un piektdienās plkst. 10–12 līdz 29. aprīlim.

Iemaksājot dalības maksu skaidrā naudā, pretī saņemsiet Ielūgumu uz pasākumu. Ja nav iespēja ierasties fakultātē, tad līdz 29. aprīlim var pārskaitīt dalības maksu uz fakultātes kontu (rekvizītus var noskaidrot pie Ineses Upītes, rakstot uz e-pastu) un reģistrēties elektroniski (atsūtīt apstiprinājuma vēstuli uz , ka esat samaksājuši dalības maksu (vēlama maksājuma uzdevuma kopija) un plānojat apmeklēt fakultātes jubilejas pasākumu).

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, tad papildus ir iespējams pieteikties tikai uz atlikušajām brīvajām vietām.

RTU Informācijas centrs

14. aprīlis, 2011 plkst. 11:32