Uzņēmēji dalīsies ilgtspējīgu panākumu pieredzē

17. maijs, 2011

19. maijā RTU Rīgas Biznesa skolā, Skolas ielā 11, notiks Atvērto durvju diena, kas veltīta profesionālās maģistrantūras programmas biznesa vadībā jeb MBA apguvei.

No plkst. 9 līdz 10.45 tiks rīkotas Executive MBA brokastis augstākā līmeņa vadītājiem. Executive MBA programmu absolvente Daiga Melalksne-Auziņa, NasdaqOMX Riga valdes priekšsēdētāja, dalīsies savā veiksmes stāstā un runās par EMBA programmas ietekmi viņas profesionālajā izaugsmē.

Lai gūtu ieskatu augstākā līmeņa vadītāju mācību programmā, Andrejs Dzedons, Executive MBA programmas pasniedzējs, aicinās pasākuma dalībniekus atrisināt praktisku uzdevumu – problēmsituāciju par strauji augoša uzņēmuma stratēģisko attīstību.

No plkst. 18 līdz 20 tiks rīkota Professional MBA pēcpusdiena vidējā līmeņa vadītājiem un jaunajiem speciālistiem. Professional MBA programmas absolvents Leons Palatcis, privātās klīnikas «Premium Medical» līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs, un Katrīna Ošleja, personāla vadības kompānijas Talentor Latvia direktore, prezentāciju laikā sniegs savus ieteikumus, kā gūt ilgtspējīgus panākumus.

Daiga Ērgle, AirBaltic personālvadības viceprezidente un pasniedzēja Rīgas Biznesa skolā, apmeklētājiem novadīs praktisku mini lekciju par jaunas uz kompetenci balstītas personālvadības stratēģijas ieviešanu uzņēmumā AirBaltic saistībā ar nesen notikušajām izmaiņām tā biznesa modelī.

Pasākuma programma šeit.

MBA ir starptautiski atzīts grāds, kas sniedz sistematizētas zināšanas visās galvenajās vadības disciplīnās un sagatavo studentus tālākai vadītāja karjerai kā biznesā, tā arī valsts un sabiedriskajā sektorā.

RBS stratēģiskie partneri ir Bufalo universitāte ASV un Otavas universitāte Kanādā. Rīgas Biznesa skolu tās darbības 19 gados beiguši vairāk kā 800 absolventi, kuri ieņem vadošus amatus lielākajos Latvijas uzņēmumos vai uzsākuši un vada savu biznesu.

RTU RBS

17. maijs, 2011 plkst. 12:47