Uzņēmumus aicina pieteikties RTU Karjeras dienai

30. oktobris, 2012

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) līdz 14. decembrim aicina uzņēmumus pieteikt dalību RTU Karjeras dienā, kas piedāvā klātienē darba devējiem uzrunāt potenciālos darbiniekus, praktikantus un iepazīstināt studentus ar savu uzņēmumu. RTU Karjeras dienas ir lielākais universitāšu rīkotais profesionālās orientācijas pasākums Latvijā un ik gadu piesaista tūkstošiem studentu.

RTU Karjeras diena notiks 2013. gada 21. martā BT1 Starptautiskajā izstāžu centrā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8.
E-pasta adrese pieteikumiem: .

«RTU Karjeras dienas sniedz lielisku iespēju gan inženierzinātņu, gan sociālo zinātņu studentiem, kas gatavojas uzsākt savas darba gaitas, iepazīt potenciālos darba devējus un savlaicīgi atrast labākās prakses vietas. 2012. gadā rīkoto RTU Karjeras dienu ietvaros piedalījās vairāk nekā 60 uzņēmumi.  No dalībniekiem saņemtās pozitīvās atsauksmes un ieteikumi ir ļāvušas pasākumu veidot vēl apjomīgāku 2013. gadā, veicinot iespēju darba devējiem atrast labākos studentus tiem vēl studējot universitātē,» atzīst viens no projekta organizatoriem, RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

RTU Karjeras dienas ir iemantojušas plašu atpazīstamību studentu vidū un pēc 2012. gada pasākuma saņemtās uzņēmēju pozitīvās atsauksmes pierādīja to lielo lietderību arī no darba devēju perspektīvas.

Uzņēmumi tiek aicināti pieteikt savlaicīgi savu dalību 2013. gada RTU Karjeras dienu pasākumā, kas norisināsies BT1 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Uzņēmumiem pasākuma ietvaros tiek piedāvāta arī papildus iespēja sniegt prezentācijas un tematiskās lekcijas. Par katru uzņēmumu paredzēts ievietot informāciju RTU Karjeras dienas katalogā, kas bez maksas ir pieejams visiem pasākuma apmeklētajiem.

2012. gadā RTU Karjeras dienā piedalījās 65 uzņēmumi, un izstādi apmeklēja vairāk nekā 3000 studentu. 2013. gadā RTU Karjeras diena norisināsies jau desmito reizi.

Vairāk www.rtu.lv/karjera.

30. oktobris, 2012 plkst. 16:56