Uzzini vairāk par vācu uzņēmumiem Latvijā!

8. jūnijs, 2010

18. jūnijā plkst. 18 Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs ielūdz uz šā studiju gada noslēguma pasākumu – tematisko vakaru «Vācu uzņēmumi Baltijā – aktuālā situācija un nākotnes redzējums».

08.06.2010.

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Igaunijā, Latvijā, Lietuvā (AHK) pārstāvis Aleksandrs Velšers prezentēs un Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes asociētā profesore Margarita Dunska komentēs AHK ikgadējās uzņēmumu aptaujas rezultātus.

Tematiskais vakars notiks angļu valodā, bet būs iespēja uzdot jautājumus arī vāciski un latviski.

Pēc prezentācijas un diskusijām plānotas diskusijas neformālā gaisotnē šoreiz Jāņu noskaņās.

Visi interesenti laipni gaidīti Latvijas Universitātē (Raiņa bulvārī 19, 1. auditorijā).

Vasaras sezonā Vācijas-Baltijas Augstskolu birojs darbu turpinās. Otrdienās no plkst. 10 līdz 14 un trešdienās no plkst. 15 līdz 19 būsiet laipni gaidīti Nozaru vācu valodas apguves centrā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 4. stāvā.

Plašāka informācija par Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja aktivitātēm pieejama mājaslapā.

8. jūnijs, 2010 plkst. 17:14