Vācu valodas kursi Ilmenavā

15. marts, 2011

Ilmenavas Tehniskā universitāte aicina piedalīties starptautiskajos vācu valodas vasaras kursos. Tiek piedāvāti vairāki kursi dažādiem zināšanu līmeņiem.

No 6. līdz 27. augustam un/vai no 3. līdz 24. septembrim

Intensīvais kurss «Vācu valoda, ekonomika un kultūra». Kursā iekļautas ne tikai vācu valodas nodarbības, bet arī lekcijas un diskusijas par Vācijas ģeogrāfiju, vēsturi, kultūru, ekonomiku, dažādu uzņēmumu un iestāžu apmeklējumi.

No 6. līdz 27. augustam un/vai no 3. Līdz 27. septembrim

Specializētais vācu valodas kurss «Fachsprache der Technik» tehnisko fakultāšu studentiem un strādājošajiem ar labām vācu valodas priekšzināšanām (Mittelstufe vai Oberstufe līmenī). Programmā iekļauti arī pētniecības centru un laboratoriju apmeklējumi, ekskursijas uz uzņēmumiem.

No 6. augusta līdz 24. septembrim

Intensīvais sagatavošanās kurss DSH eksāmenam.

Valodas apmācība notiek nelielās grupās, kas tiek veidotas pēc zināšanu līmeņiem. Pieteikšanās un sīkāka informācija līdz 1. jūlijam:

Technische Universität Ilmenau
Internationaler Sommerkurs