Vasaras skola datorzinātnes, IT un elektrotehnikas studentiem

27. aprīlis, 2011

No 12. līdz 27. augustam Rīgas Tehniskajā universitātē notiks starptautiska vasaras skola informātikas, datorzinātnes un elektrotehnikas studentiem «Baltic Summer School 2011».

Vasaras skolu organizē Rostokas universitāte sadarbībā ar RTU. Pasākumu atbalsta Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD), Vācijas Federatīvās Republikas vēstniecība Latvijā un Rostokas Universitātes Zinātnes konfederācija.

Vasaras skolā studenti varēs apgūt sešus moduļveida kursus.

Programmā iekļauta arī divu dienu konference, uzņēmumu apmeklējumi, kultūras, izklaides programma un ekskursijas.

Vasaras skolas dalībnieki saņems sertifikātu un ECTS par pabeigtajiem kursiem.

Piedalīties vasaras skolā aicināti studenti ar bakalaura grādu informātikā, datorzinātnē, elektrotehnikā vai tām radniecīgās jomās. Nepieciešamas angļu un/vai vācu valodas zināšanas.

Dalība vasaras skolā studentiem ir bezmaksas. Vasaras skolas organizatori sedz arī dzīvošanas un sedz ceļa izdevumus.

Pieteikumi (CV, motivācijas vēstule, diploma kopija vai sekmju izraksts un svešvalodu zināšanas apliecinoši dokumenti) jāiesniedz līdz 8. jūnijam.

Sīkāku informāciju par vasaras skolu var iegūt mājaslapā vai sazinoties ar Dr. Christine Bräuning pa tālr. +49 381 498 7660;
e-pasts: .

27. aprīlis, 2011 plkst. 12:30