Vēl ir iespēja pieteikties doktorantūras studijām RTU

29. augusts, 2017
Foto: Shutterstock

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) līdz 7. septembrim izsludināta papilduzņemšana doktorantūras studiju programmās 2017./2018. akadēmiskajam gadam. RTU piedāvā 20 doktora studiju programmas, kuras realizē deviņas fakultātes. Doktorantūras studijās vēl ir pieejamas 39 budžeta vietas.

Uzņemšana notiek konkursa kārtībā, un, izvērtējot pieteikumus, tiek ņemta vērā maģistra diploma pielikuma vidējā svērtā atzīme, publikācijas un to zinātniskā kvalitāte, piedalīšanās zinātniskās pētniecības projektos, zinātniskajās konferencēs, kā arī zinātniskais un pedagoģiskais darbs RTU.

Dokumentu pieņemšana notiek Rīgā, Kaļķu ielā, 1-218. telpā darbadienās no plkst. 9.00 līdz 13.00 un no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Papildu informācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments