Vieslekcija «Fascinējošā ziņu pārraides tehnika»

21. oktobris, 2009

26. oktobrī plkst. 18 RTU, Kaļķu ielā 1, Mazajā zālē (201. telpā) ar vieslekciju «Fascinējošā ziņu pārraides tehnika» uzstāsies Vismāras Augstskolas Inženierzinātņu fakultātes profesors Dr. ing. habil. Andreas Ārens (Andreas Ahrens). Pēdējos gados, pateicoties tehnoloģijām, ziņu pārraides tehnika ir piedzīvojusi revolūciju. Informācijas apmaiņa digitālajos mēdijos ir kļuvusi par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu. Pieaugošā datu aprite izvirza arvien augstākas prasības tehnoloģiju izstrādātājiem un ieviesējiem. Savā lekcijā profesors Ārens sniegs ieskatu informācijas pārraides problēmās, kas rodas dēļ nepilnībām ziņu pārraides kanālos. Esošās un nākotnes datu pārraides koncepcijas vadu pieslēguma un bezvadu tīklos tiks apskatītas un analizētas, izejot no digitālo signālu pārraides principiem traucētajos kanālos.

21.10.2009.

Lekcija notiks vācu valodā. Prezentācijas materiāli būs angļu valodā. Jautājumus varēs uzdot latviešu, angļu un vācu valodā.

Vieslekciju organizē Baltijas Vācijas augstskolu birojs sadarbībā ar RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentu.

Sīkāku informāciju par lekciju atradīsiet Baltija-Vācijas augstskolu biroja mājaslapā.

21. oktobris, 2009 plkst. 13:17