Ziemeļvalstu arhitektūras akadēmijas rektors apmeklēs APF diplomprojektu izstādi «Labdien»

27. februāris, 2012

Ceturtdien, 1. martā, Rīgā vienas dienas vizītē ierodas Ziemeļvalstu arhitektūras akadēmijas (NordArk) rektors Peters Kjers (Peter Kjaer) un vicerektors Jūri Soleps (Juuri Soolep). Viņiem paredzēta tikšanās ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (APF) dekānu Uģi Bratuškinu un RTU APF diplomprojektu izstādes «Labdien» apmeklējums t/c «Galleria Riga».

NordArk ir pastāvīga Skandināvijas, Somijas, Baltijas un Islandes arhitektūras skolu vadītāju kolēģija, kura koordinē arhitektūras izglītības nostādnes reģionā un veicina studentu un mācībspēku mobilitāti. RTU APF ir NordArk dalībniece kopš 2007. gada.

Peters Kjers ir Umeo – jaunākās Zviedrijas arhitektūras skolas rektors un kopš 2010. gada arī NordArk vadītājs. Jūri Soleps iepriekš bijis Tallinas Mākslas akadēmijas Arhitektūras fakultātes dekāns un pašlaik strādā Umeo arhitektūras skolā.

RTU APF

27. februāris, 2012 plkst. 15:59