13 sportisti sāks mācības RTU īpašajās budžeta vietās

6. jūlijs, 2016

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) šogad konkursa kārtībā ir izvēlējusies 13 sporta talantus, kuri 2016./2017. studiju gadā sāks studijas RTU studiju programmās par augstskolas līdzekļiem. Jau otro gadu pēc kārtas RTU atbalsta jauniešus, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus konkrētā sporta veidā, kā arī guvuši labas sekmes vidusskolā vai studijās.

Jaunieši, kuriem šogad ir dota iespēja studēt RTU budžeta vietās sportistiem, pārstāv dažādus sporta veidus un studiju virzienus. Viņu vidū visvairāk pārstāvēti ir vieglatlēti, peldētāji un volejbolisti.

Vairāki studenti, kuri izmantos sportistiem domātās budžeta vietas, jau ir absolvējuši kādu no RTU studiju programmām un turpinās studijas maģistrantūrā, bet lielākajai daļai sportistu RTU būs pirmā augstskola pēc vidusskolas absolvēšanas. Sportisti ir izvēlējušies studēt dažādās studiju programmās, kopā pārstāvot septiņas fakultātes. Divi sportisti izmantos iespēju studēt nepilna laika studiju programmās.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

6. jūlijs, 2016 plkst. 16:42