2012. gada Latvijas kausu svarbumbu celšanā izcīna RTU komanda

29. oktobris, 2012

Sestdien, 27. oktobrī, Jēkabpilī norisinājās Latvijas kausa noslēdzošais, piektais, posms. Tieši šo sacensību rezultāti noteica to, kura komanda iegūs kausu kopvērtējumā, jo pa divām uzvarām bija gan Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU), gan Daugavpils komandai. Sīvā cīņā spēcīgāki bija RTU.

Skatīt galeriju

latvijas_kauss_svarbumbu_celsana.jpg

Individuālajā vērtējumā kausus ieguva arī četri studenti: Sintija Pastare, Andrejs Makuha, Kaspars Kroičs un Arnis Hansons. Sintija Pastare un Ingus Leja pārstāvēs Latviju Pasaules junioru čempionātā, kas notiks novembra vidū.

Svara kategorijā līdz 95 kg cīņā līdz pēdējai sekundei uzvarēt izdevās Arnim Hansonam, savukārt stafetes vingrinājumā RTU piecinieks (Andrejs Makuha, Maksims Ivanovs, Kaspars Kroičs, Arnis Hansons un Ingus Leja) pārliecinoši uzvarēja, uzstādot augstu rezultātu.

Sacensībās godalgotas vietas ieguva:

• līdz 68 kg – Sintija Pastare, 2. vieta;
  • līdz 63 kg – Andrejs Makuha, 1. vieta;
  • līdz 85 kg – Kaspars Kroičs, 1. vieta;
  • līdz 95 kg – Arnis Hansons, 1. vieta;
  • virs 105 kg – Jānis Stūris, 3. vieta.

Paldies trenerim Albertam Bagojanam un pārējiem komandas biedriem – Jānim Raubiško un Raitim Gidekam!

RTU Sporta klubs

29. oktobris, 2012 plkst. 13:33