Aicina piedalīties Rektora kausā krosā

14. aprīlis, 2011

No 27. līdz 29. aprīlim notiks RTU Rektora kausa izcīņa krosā. Sacensības notiks Uzvaras parkā, Raņķa dambī, Slokas ielā un pie Mārupītes, tā dodot iespēju arī pilsētas iedzīvotājiem vērot studentu sniegumu un atbalstīt sportistus. Sacīkstēs aicināti piedalīties ne tikai studenti, bet arī darbinieki un citi interesenti.

Sievietes sacentīsies 500 metru distancē, bet vīrieši – 1000 metru distancē.

Saskaņā ar nolikumu pirmā kursa studenti startēs pēc programmā norādītā laika, bet vecāko kursu studenti, darbinieki un citi interesenti var piedalīties skrējienā jebkurā no norādītajiem laikiem.

Meistarības skrējieniem lūgti pieteikties tie, kas būtu gatavi 1000 metru distancē uzrādīt labāku laiku par 3:00, bet 500metru distancē – labāku laiku par 1:35.

RTU Rektora kausa izcīņas krosā nolikums RTU Rektora kausa izcīņas krosā nolikums 79.42 Kb

RTU Informācijas centrs

krosa_plakats.jpg