Aicina uz tikšanos ar «John Neeman Tools» un «Groobe» zīmolu pārstāvjiem

22. oktobris, 2013

Uzņēmējdarbības forums «Biznesa sula» aicina uz tikšanos 26. novembrī plkst. 18 kafejnīcā «Pasēdēt», Stabu ielā 10, 2. stāvā ar divu amatniecības uzņēmumu – «John Neeman Tools» un «Groobe» pārstāvjiem, kuri stāstīs par savu biznesa pieredzi.

Uzņēmumuprodukti ir visai vīrišķīgi, taču tas šoreiz nav būtiski, jo no viesiemuzzināsim, kā pārdot savu ideju un stāstu! Kas viņi īsti ir?

Uzņēmums«John Neeman Tools» ražo rokām darinātus asus priekšmetus – nažus, cirvjus unkaltus. Tiem ir unikāli pašdarināti asmeņi, rokturi no koka un ādas makstis drošākai pārnēsāšanai un glabāšanai. «John Neeman Tools» mērķis ir eksportu un pielāgojas citu valstu tirgum un prasībām. Tā ir unikāla iespēja uzzināt eksporta noslēpumus!

Savukārt mēbeļu un interjera uzņēmums «Groobe» ir interjera dizaina uzņēmums, kas rada mēbeles un priekšmetus komfortam un sajūtām. Viņu pirmā radītā kolekcija – konstruktors  EQOOS ir mēbeles, kuras klients var salikt pats. Katra mēbele ir no koka un viegli pārveidojama, tām nav nepieciešamas skrūves un līme, kas tās padara dabai vēl draudzīgākas. Uzņēmuma pārstāvis dalīsies biznesa zināšanās par šādu inovatīvu mēbeļu tirdzniecību, idejas pārdošanu un šķēršļiem savā tirgus nozarē.

Noteikti piesaki sevi un savus draugus!

Uzņēmējdarbības forumu «Biznesa sula» 2013./2014. studiju gadā atbalsta SEB banka.

Forumsnotiek kopš 2011. gada, un tajā uzņēmēji satiekas ar studentiem – topošajiem uzņēmējiem, lai dalītos savā veiksmes formulā, kas ir sniegusi iespēju realizēt kādu biznesa ideju. Foruma laikā tiek veidota aktīva diskusija, kā arī nodrošināta piemērota vide jaunu kontaktu veidošanai un esošo nostiprināšanai.

RTU Karjeras centrs

22. oktobris, 2013 plkst. 9:00