Aicinām atbalstīt RTU volejbolistus izšķirošajā Latvijas čempionāta finālspēlē

26. aprīlis, 2016

Ceturtdien, 28. aprīlī, plkst. 20 Rīgā, sporta namā «Daugava» notiks Latvijas čempionāta volejbolā izšķirošā finālspēle, kurā par čempiona titulu cīnīsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) volejbola vienība «RTU/Robežsardze» un «Poliurs/Ozolnieki».

Pagājušās nedēļas nogalē «RTU/Robežsardze», kas pēc pirmajiem diviem finālmačiem bija ieguvusi divu uzvaru handikapu, piekāpusies «Poliurs/Ozolnieki» komandai. Tādējādi Ozolnieku volejbolisti finālsērijā līdz trijām uzvarām izlīdzinājuši rezultātu līdz neizšķirtam jeb divi pret divi.

Sestdien, 23. aprīlī, «RTU/Robežsardze» spraigā cīņā četros setos mājas laukumā tomēr piekāpās saviem finālspēļu sāncenšiem – Ozolnieku vienībai. Spēles pirmais sets tika aizvadīts ļoti līdzvērtīgi, tikai pašā tā izskaņā «Poliurs/Ozolnieki» sportisti bija nedaudz veiksmīgāki. Otrajā setā RTU komandas volejbolisti spēja panākt neizšķirtu, taču trešajā setā notika spēles lūzuma punkts, kas rezultātā vainagojās ar Ozolnieku komandas uzvaru mačā. RTU rindās rezultatīvākie – Ruslans Sorokins ar 14 punktiem un Gatis Garklāvs ar Andreju Zavorotniju, katrs gūstot pa 11 punktiem.

Arī svētdien, 24. aprīlī, Ozolniekos notikušajā jau ceturtajā fināla playoff spēlē RTU volejbolisti diemžēl cieta neveiksmi, tāpat kā dienu iepriekš četros setos atzīstot «Poliurs/Ozolnieki» komandas pārākumu. Lai arī pirmā seta sākumā nelielu pārsvaru ieguva «RTU/Robežsardze», jau seta vidū mājinieki pārņēma vadību. Taču otrais sets lika Ozolnieku komandai nobālēt, jo RTU volejbolisti, uzvarot setā ar rezultātu 25:13, pretiniekus burtiski sagrāva. Bet jau trešajā setā svaru kausi atkal nosvērās par labu «Poliurs/Ozolnieki» vienībai, kas spēja saglabāt savas pozīcijas laukumā līdz pat spēles beigām – ceturtajam setam.

Vēlreiz aicinām «RTU/Robežsardze» atbalstītājus ceturtdien, 28. aprīlī, plkst. 20 apmeklēt Latvijas čempionāta volejbolā izšķirošo maču sporta namā «Daugava».

26. aprīlis, 2016 plkst. 15:09